BDSM masáž

Pod touto zkratkou si lze představit vzrušení ze submisivnosti a dominantnosti. Patří sem předem domluvené sexuální praktiky – erotický sadismus, fetišismus, masochismus, bondáže. Jde o znemožnění pohybu, důtky, provazy, bolest, kolíčky, dominantní role masérky. Vše je předem domluvené s masérkou a probíhá podle jasně daného scénáře.Masérka Madam Leila

Madam Leila

Masérka Madam Leila
Věk 25
Výška 155 cm
Váha 46 kg
Prsa 3
Barva vlasů blond
Jazyk cz, en

Mladičká masérka LEILA s blond vlasy Vás nadchne svým dokonale tvarovaným tělem a prsy č. 3. Má ráda růžové víno a tanec. Z takové ženy přímo sálá sexuální energie, která v mužích probouzí silné vzrušení. Jen málokterý muž by odolal této profesionální masérce. Objednejte se k MADAM LEILE a nechte se rozmazlovat v našem luxusním salonu.

Co mám ráda:
Víno růžové
Kuchyně indická
Zábava tanec
Květiny růže

601 222 944

Masérka Vivien

Vivien

Masérka Vivien
Věk 28
Výška 174 cm
Váha 59 kg
Prsa 4
Barva vlasů hnědá
Barva očí zelené
Jazyk cz, en, de

VIVIEN, štíhlá zelenooká brunetka, která Vás na první pohled očaruje svými bujnými čtyřkami. Při masáži s ní Vaše smysly zbystří a celé tělo se Vám ve vteřině prokrví. Vydejte se do ráje rozkoše a dejte si s VIVIEN skleničku jejího oblíbeného sektu nebo červeného vína. V našem příjemném přostředí zapomenete na realitu všedního dne. VIVIEN Vás bude hýčkat a rozmazlovat jako žádná jiná.

Co mám ráda:
Parfém Lancome
Víno červené suché, sekt
Kuchyně sushi
Zábava sport
Květiny lilie

601 222 944

Masérka Melisa

Melisa

Masérka Melisa
Věk 18
Výška 160 cm
Váha 45 kg
Prsa 2
Barva vlasů blond
Barva očí hnědá
Jazyk cz, rus

Naše mladá masérka MELISA vás okouzlí svým něžným tělem. Při masáži tělo na tělo si s ní budete připadat jako v ráji a přitom vás zbaví napětí a stresu. Má ráda sladké vůně, takže vás dokáže zahřátým olejem a se svými prsy č.2 rozpálit do běla. Hledáteli milou společnost a uvolnění, tak se svěřte do jejích hebkých rukou a nechte se rozmazlovat v našem luxusním masážním salonu s profesionálním přístupem.

Co mám ráda:
Parfém sladké vůně
Víno červené
Kuchyně italská
Zábava filmy, hudba
Květiny tulipány

601 222 944