Autoerotika


Masérka Sophie

Sophie

Masérka Saša
Věk 18
Výška 165 cm
Váha 51kg
Prsa 2
Barva vlasů hnědá
Barva očí modrá
Jazyk cz, eng, svk

Ahoj, jsem Sofie. Toužíš po péči, pozornosti a po něčem vzrušujícím? Tak přijď za mnou a společně si užijeme nezapomenutelné chvíle. Namasíruji Tě tělo na tělo a masáž zakončím ručním vyvrcholením v poloze 69. Budu se na tebe těšit, Tvá Sofie

601 222 944

Masérka Elen

Elen

Masérka Elen
Věk 22
Výška 168 cm
Váha 49 kg
Prsa 3
Barva vlasů hnědá
Jazyk cz, en

Hezká, milá a půvabná masérka ELEN udělá vše pro Vaše uspokojení. Přivítá Vás prívětivě a s úsměvem na rtech, proto pokud chcete zažít nezapomenutelnou něhu a vášnivé pohledy z očí do očí, tak navštivte náš jedinečný salon, který Vás zavede do ráje rozkoše a pochopení. Můžete vybírat z několika druhů masáží nebo si od nás můžete nechat poradit.

601 222 944

Masérka Saša

Saša

Masérka Saša
Věk 28
Výška 168 cm
Váha 54 kg
Prsa 2
Barva vlasů černá
Barva očí hnědá
Jazyk cz, eng, svk

Ahoj, jmenuji se Saša. Se mnou prožiješ intenzivní erotickou masáž zakončenou ručním vyvrcholením a ráda ti udělám masáž tělo na tělo. Můžeme se mazlit, nebráním se Tvým dotekům a pokud máš rád 69tku, nebude se Ti od mě chtít odejít. Splním všechny Tvoje přání z mých nabízených doplňkových služeb. Stráveného času se mnou nebudeš litovat. Těším se, Saša

601 222 944

Masérka Madam Leila

Madam Leila

Masérka Madam Leila
Věk 25
Výška 155 cm
Váha 46 kg
Prsa 3
Barva vlasů blond
Jazyk cz, en

Mladičká masérka LEILA s blond vlasy Vás nadchne svým dokonale tvarovaným tělem a prsy č. 3. Má ráda růžové víno a tanec. Z takové ženy přímo sálá sexuální energie, která v mužích probouzí silné vzrušení. Jen málokterý muž by odolal této profesionální masérce. Objednejte se k MADAM LEILE a nechte se rozmazlovat v našem luxusním salonu.

Co mám ráda:
Víno růžové
Kuchyně indická
Zábava tanec
Květiny růže

601 222 944

Masérka Vivien

Vivien

Masérka Vivien
Věk 28
Výška 174 cm
Váha 59 kg
Prsa 4
Barva vlasů hnědá
Barva očí zelené
Jazyk cz, en, de

VIVIEN, štíhlá zelenooká brunetka, která Vás na první pohled očaruje svými bujnými čtyřkami. Při masáži s ní Vaše smysly zbystří a celé tělo se Vám ve vteřině prokrví. Vydejte se do ráje rozkoše a dejte si s VIVIEN skleničku jejího oblíbeného sektu nebo červeného vína. V našem příjemném přostředí zapomenete na realitu všedního dne. VIVIEN Vás bude hýčkat a rozmazlovat jako žádná jiná.

Co mám ráda:
Parfém Lancome
Víno červené suché, sekt
Kuchyně sushi
Zábava sport
Květiny lilie

601 222 944

Masérka Melisa

Melisa

Masérka Melisa
Věk 18
Výška 160 cm
Váha 45 kg
Prsa 2
Barva vlasů blond
Barva očí hnědá
Jazyk cz, rus

Naše mladá masérka MELISA vás okouzlí svým něžným tělem. Při masáži tělo na tělo si s ní budete připadat jako v ráji a přitom vás zbaví napětí a stresu. Má ráda sladké vůně, takže vás dokáže zahřátým olejem a se svými prsy č.2 rozpálit do běla. Hledáteli milou společnost a uvolnění, tak se svěřte do jejích hebkých rukou a nechte se rozmazlovat v našem luxusním masážním salonu s profesionálním přístupem.

Co mám ráda:
Parfém sladké vůně
Víno červené
Kuchyně italská
Zábava filmy, hudba
Květiny tulipány

601 222 944